Robienie zakupów

Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i zastanawiasz się nad stosownym zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i o czym trzeba pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Pawilon ogrodowy – jakie jest jego zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się w czasie rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o weselach w plenerze, złotych godach, urodzinach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed silnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości może również zapobiec skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe, które posiadają wodoodporne poszycie, i całoroczne. Dobór stosownego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – trwałe i proste w montażu

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją i zdołają zachować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a łatwy montaż i demontaż pawilonu powodują, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają także ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całego szkieletu.