Robienie zakupów

Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Szukasz gąsiora do wina? Skieruj się na tę stronę.

Balon na wino to doskonały prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania napojów domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nietypowy prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu bądź zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to również wspaniała ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół baniak na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez trudu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]