Robienie zakupów Technologie

Skanery 3D najlepszych marek kupisz w sklepie CadXpert

Szukasz profesjonalnego skanera 3D? Sprawdź cadxpert.pl

Oferta CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępne są urządzenia znanych marek, takich jak:
– RS SCAN – profesjonalne, ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników dentystycznych,
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan.

Skanery 3D Shining – sprzęt od pomysłodawcy licznych patentów

Firma Shining 3D już od ponad 10-ciu lat (od 2004 roku) produkuje wysokiej jakości urządzenia do druku 3D (skanery 3D, ale również drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D wyróżnia się innowacyjnym podejściem, jest także autorem szeregu patentów – do 2015 r. zgłosili ich w sumie paręset ( między innymi na oprogramowanie i wzory). Skanery 3D tego producenta mają duże zastosowanie w medycynie, odlewnictwie, edukacji i innych licznych gałęziach przemysłu. Domeną urządzeń Shining 3D jest poprawa jakości, podwyższenie wydajności oraz redukowanie kosztów produkcji.

Skanery 3D Degree of Freedom – 3 linie urządzeń

Skanery 3D marki Degree of Freedom dzielą się na trzy kolekcje:
– Freedom – ta linia urządzeń jest najdokładniej działająca i najszybsza. Dzięki wykorzystaniu technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje mobilną jednostkę optyczną, skan jest niezmiernie precyzyjny. Szybka praca, komfortowa i prosta obsługa, stabilny pomiar danych to dodatkowe zalety skanerów 3D z kolekcji Freedom.
– Edge – to linia urządzeń, które cechują się szybkością i dokładnością. Za sprawą aż sześciu trybów skanowania do wyboru można jeszcze staranniej dobrać możliwości urządzenia do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D będące częścią tej kolekcji są efektywne, łatwe w obsłudze i zapewniają dużą dokładność skanów. Umożliwiają skanowanie nawet obszarów o trudnym dostępie (jak przykładowo wycisku stomatologicznego), w związku z tym są używane w implantologii oraz dentystyce.
– Swing – urządzenia z tej linii wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (wyglądają jak litera L), wysoką skutecznością i prędkością pomiarów oraz łatwą obsługą. Sklep CadXpert posiada w ofercie także skanery 3D HD – wykorzystane w nich kamery o wysokiej rozdzielczości zapewniają efekt w jakości HD.

Skanery 3D firmy RS SCAN dla producentów obuwia i ortopedów

Trzecia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to asortyment firmy RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym cechuje się ten sprzęt? Ponadprzeciętną szybkością pracy – skanowania zajmuje maksymalnie 15 sekund. Wykorzystanie aż dziewięciu kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej gwarantuje doskonałe odwzorowanie przedmiotów oraz dokładność. Urządzenie Tiger jest adresowane przede wszystkim do rehabilitantów, producentów obuwia oraz ortopedów. Jego precyzja w działaniu jest używana do odwzorowywania stóp, butów i wkładek.

Skanery 3D nie są już dzisiaj dużym kosztem

Skan 3D oraz druk 3D bez ustanku się rozwijają, za zmianami idzie zaś użycie coraz to nowszych technologii oraz materiałów. To wszystko sprawia, że skanery 3D i ich cena sukcesywnie obniżają się. Dawniej był to sprzęt, który kupowały wyłącznie największe marki, w dzisiejszych czasach profesjonalny skaner 3D to wydatek, na który stać nawet mała firma. W ofercie CadXpert najprostsze modele skanerów 3D są już od 7 tys. złotych (np. skaner Shining3D Einscan SE). To niedużych gabarytów urządzenie, które waży niecałych 3 kg, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje precyzyjnie, szybko i odwzorowuje wszelkie detale.

Skanery 3D – sklep tradycyjny lub e-sklep?

Czy lepiej nabyć specjalistyczny skaner 3D w sklepie online czy stacjonarnym? Za zakupami w e-sklepie przemawia możliwość zrobienia ich o każdej porze dnia, a także nieograniczony czas, aby dobrze przemyśleć wybór sprzętu dopasowanego do naszych potrzeb. Atuty zakupów w sklepie stacjonarnym? Konsultacje ze rzeczoznawcami oraz opcja obejrzenia sprzętu na żywo. Ale można łączyć jedno z drugim – w sklepie internetowym można wybrać wstępnie jakieś urządzenie, a potem umówić się (mailem, przez formularz kontaktowy czy , telefonicznie) na konsultacje w showroomie CadXpert, który działa w Krakowie. Skaner 3D czy też inne urządzenie do druku przestrzennego to duża inwestycja, z tej przyczyny najlepiej podjąć decyzję o jego zakupie po skorzystaniu z merytorycznego wsparcia konsultantów CadXpert. Po sprzedaży CadXpert gwarantuje szkolenie użytkowników z posługiwania się urządzeniem, pełną obsługę posprzedażową, jak również serwis.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]