słoik z kranem, słój z kranem
Robienie zakupów

Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i trunków. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, znajdujące mnóstwo zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoiki mają spore pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest doskonałą dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie stosowany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania kompotów, soków, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego plusem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]