Biżuteria Robienie zakupów

Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Co powinieneś wiedzieć o biżuteria srebrna sklep?

Jest z człowiekiem od tysięcy lat i pomimo pojawienia się wielu innowacyjnych projektów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swego typu ozdobą człowieka, a także pozwala na wyrażenie własnego charakteru. Nic więc dziwnego, że biżuterię równie często zakładają kobiety oraz panowie, dzieci i dorośli, osoby z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, które wzory cenimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z podobnych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej pięć dekad?

Plusy srebrnej biżuterii

Głównym atutem srebrnej biżuterii jest niewątpliwie to, iż jej używanie daje szansę ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie wolno nie wspomnieć także o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro posłuży wiele lat, jednak należy odpowiednio je pielęgnować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – łatwo ją porysować lub pęknąć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Należy trzymać ją w pudełku z miękką tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]