Robienie zakupów Technologie

Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Chcesz zamówić drukarkę 3D Kraków? Zobacz tu.

W ofercie CadXpert znajdują się wyłącznie urządzenia od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania oraz instrumenty. Wyliczono, iż korzystając z drukarek 3D i pozostałych produktów Stratasys można praktycznie o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony. Kluczowe założenia pracy specjalistów firmy Stratasys to zapewnianie najwyższej jakości produktów i usług, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży maszyn do druku 3D? Formlabs produkuje niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduży model, działający w autorskiej, pionierskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi odmianę technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się nieskomplikowaną obsługą oraz funkcjonalną konstrukcją. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, a także dokładniejszym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można błyskawicznie otrzymać jednakowe makiety, do czego dąży się najczęściej w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, biznesu, przemysłu

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie wykorzystywane w rozlicznych sektorach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany druk jest dokładny oraz trwały, a w czasie procesu drukowania nie zdarza się przesunięcia warstw ani nie tworzą się odkształcenia.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]