Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie mieszkania

Tanie rolety dla Ciebie

Nie wiesz jak nowocześnie i modnie zaaranżować swoje wnętrze? Jeden, niedrogi produkt pomoże całkowicie przeobrazić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Za sprawą takiej przesłony możesz dodać kolorytu wszystkim wnętrzom albo nadać im przytulnego i intymnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc doradzi, jak podjąć dobre, zakupowe decyzje.

Jak wybrać rolety okienne?

Jest wiele rodzajów wewnętrznych rolet okiennych . Można je podzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli idzie o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin, które w różnym stopniu przepuszczają światło. Jest to zazwyczaj poliester – prosty do czyszczenia oraz nieskomplikowany w utrzymaniu.
Ze względu na przeznaczenie klasyfikujemy rolety na okienne oraz ścienne. Kolejne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym rodzajem są rolety dzień i noc typu 100% zaciemnienia bądź zebra.
Następna klasyfikacja to rolety standardowe lub na wymiar. Ten drugi typ jest rekomendowany do okien o niestandardowych wymiarach, z większą ilością modułów albo wieloma ozdobnymi elementami. Jeśli chodzi o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety – czy są drogie?

Z uwagi na fakt, iż konkurencja na rynku rolet jest duża, tak jak wciąż rosnące grono producentów, aktualnie rolety można kupić w wyjątkowo zachęcających cenach. Na co dzień ceny są niewysokie, a do tego zdarzają się jeszcze akcje specjalne i promocje, kiedy produkt można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i właściwie każdy może sobie na nie pozwolić.
Nowoczesne projekty, bezinwazyjny montaż i bogata kolorystyka sprawiają, że tego rodzaju osłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Cena w stosunku do jakości i długiej żywotności rolety jest bardzo atrakcyjna, stąd miłośników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz nie brakuje.