Hobby i rekreacja Robienie zakupów

Trenujesz regularnie? Zainwestuj w profesjonalne bluzy sportowe

Jeśli potrzebujesz bluz Hummel, powinieneś odwiedzić ten adres.

Każdy kto codziennie trenuje na pewno spostrzegł, iż jedynie stosowna odzież sportowa umożliwia taką aktywność w pełnym komforcie. Wybierając strój na treningi, szczególnie tych na świeżym powietrzu, jak gra w tenisa, biegi na orientację czy jazda na rolkach, nie zapominajmy o zakupie bluz sportowych.

Bluzy sportowe – materiał, z którego są wytworzone jest istotny

Modele bluz z kapturem, zamkiem błyskawicznym lub bez nich od lat są już standardowym elementem powszedniego ubioru. Nie zadziwiają nawet w miejscach pracy, gdzie przedtem obowiązywał rygorystyczny dress code. Bluzy traktowane są jako ubranie typu lifestyle, bo są komfortowe i nie krępują ruchów, a wykorzystanie w nich grubszych materiałów sprawia, że to świetna odzież wierzchnia na wiosnę oraz jesień. Bluzy sportowe, choć mają dość podobny krój, na wiele sposobów różnią się od bluz lifestyle. Te ostatnie z reguły produkowane są w 100% z bawełny czy też bawełny z kilkuprocentowym dodatkiem np. elastyny. Bluzy sportowe z kolei nieraz produkowane są tylko z poliestru. Jest to niezmiernie mocny materiał, który nie ulega tak szybko rozciąganiu i jest mniej podatny na rozdarcia. Dlatego też jest doskonały do wytwarzania z niego strojów sportowych, które muszą znieść spore przeciążenia działające na nie w czasie wytężonego treningu. Dodatkowo poliester skutecznie odparowuje wilgoć ze skóry, wobec tego zawodnik nie spędza kilku godzin w przemokłych od potu ubraniach.

Bluzy sportowe zamawiaj w sklepach sportowych oficjalnych dystrybutorów

Wybierajmy przede wszystkim odzież cenionych marek. Oczywiście, musimy wobec tego być gotowym na wyższą cenę takiej bluzy, jednakże w zamian otrzymujemy wysokiej klasy wyrób z wytrzymałych tkanin, który na pewno nosić przez dłuższy okres. Jeżeli jakiś rodzaj bluzy sportowej ma określony zastosowanie, nie należy zastępować jej bardziej lifestyle’ową odzieżą, na przykład bluzy bramkarskie mają specjalne protektory na łokciach chroniące zawodnika podczas wykonywania parad, a bluzy dla biegaczy mają wysoki kołnierz, który osłania przed podmuchami wiatru. Aby być pewnym, iż nabywamy oryginalne ubranie, kupujmy w sklepach firmowych lub prowadzonych przez autoryzowanych dystrybutorów, które dysponują obszernym asortymentem bluz sportowych męskich, damskich oraz dziecięcych.

Nasze dane kontaktowe:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]