Robienie zakupów Tematyka motoryzacyjna

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Sprawdź, gdzie kupić oryginalne części Renault, wejdź na http://tinyurl.com/y56fs739

Auta Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku Polacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Masz już wyśniony samochód i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, silnika, układu chłodzenia oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają posiadacze Clio. Podobne problemy mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]