Tematyka motoryzacyjna

Producent oświetlenia dla automotive i mobility – co oferuje OE Industry?

Producent oświetlenia samochodowego Kraków - kompletną ofertę sprawdzisz na oeindustry.com.

Oświetlenie samochodowe to bardzo istotny element bezpiecznej podróży pojazdem. Niepoprawne ustawienie świateł bądź zbagatelizowanie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie stać się powodem groźnej sytuacji na trasie, co często kończący się kolizją. Korzystanie z wysokiej jakości niezawodnego oświetlenia jest niezbędne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe codziennie jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z polskich dostawców niezawodnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów off-road, rolniczych i specjalnych

Zasadniczo w asortymencie OE Industry znajduje się dowolny typ oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp tylnych, przednich oraz bocznych do autobusów, tramwajów, pojazdów budowlanych czy kamperów, spółka dostarcza też LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w trudnych warunkach pogodowych i dające światło o barwie podobnej do światła dziennego najaśnice, naświetlacze oraz maszty oświetleniowe, które stosowane są m.in. przez kierujących pojazdami specjalnymi, off-road czy agro. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też wykorzystywane przez wybrane służby światła białe i niebieskie. Polski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał również o lampach wewnętrznych (w tym o praktycznych lampkach do czytania), które zdecydowanie podnoszą komfort życia zawodowych kierowców spędzających sporo dni w trasie. A to ledwie ułamek produktów OE Industry.

Spółka OE Industry – lider oświetlenia do autobusów

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta nie jest zwykłym producentem oświetlenia do autobusów. To wykwalifikowany zespół specjalistów gotowy zrealizować zamysł kontrahenta, tworząc najwyższej jakości oświetlenie od początkowego projektu, przez budowę prototypu, aż po jego certyfikację. Co ważne, OE Industry oferuje także wsparcie posprzedażowe. Wskutek zaangażowania w kompleksowe testowanie najnowszych produktów, skrupulatnych analiz potrzeb kontrahentów, a także budowania kompetentnego zespołu ekspertów, spółka OE Industry stała się światowym liderem w sektorze oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasze dane kontaktowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]