Logistyka i transport Usługi

Auto w dobrych rękach podczas wakacji – parking długoterminowy przy lotnisku

Lotnisko Kraków parking długoterminowy. Uzyskaj więcej informacji na pandaparking.pl.

Wyjeżdżasz na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking przy lotnisku – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych samochodów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie bądź pociągu.

Czemu opłaca się korzystać z jego oferty parkingu długoterminowego?

Ogromną zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking oferuje także bezpłatny dowóz pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online lub na telefon – ekspresowo i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) lub przelewem bankowym. Kolejnym pozytywem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]