Branża budowlana Usługi

Balustrady ze stali nierdzewnej – idealne dla budynków użyteczności publicznej

Stal jest jednym z najpowszechniejszych materiałów, na co wpływ głównie mają jej właściwości. Odpowiednia selekcja komponentów stopu powoduje, że wykonane z niej akcesoria są odporne na korozję, z tego powodu bez przeszkód mogą być wykorzystywane w styczności z kwasami, jak również przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. W zestawieniu z jej interesującym wyglądem czyni to ze stali nierdzewnej bardzo dobry materiał do produkcji fragmentów wyposażenia wnętrz i przeróżnego rodzaju balustrad i poręczy.

Balustrady ze stali nierdzewnej – świetne w dżdżystym środowisku

Balustrady ze stali nierdzewnej zyskały dużą popularność – dostrzegamy je zarówno na prywatnych posesjach, jak i obiektach publicznych. Właściwości tego surowca są wyjątkowo istotne jeśli idzie o balustrady zewnętrzne. Nie rdzewieją one nawet w nader zawilgotniałym środowisku, zatem nie wymagają intensywnej konserwacji i na lata zatrzymują swój atrakcyjny wygląd. To ich wygląd sprawia, iż doskonale łączą się z nowoczesną architekturą. Znakomicie prezentują się w towarzystwie przeszkleń, ozdobnego betonu, a nawet elewacji wykonanych z drewna.

Poręcze ze stali nierdzewnej – do saun i basenów

Stal nierdzewna to idealny budulec do tworzenia poręczy wykorzystywanych we wnętrzach domów – przede wszystkim tych zaprojektowanych na nowoczesną, skandynawską modłę. Osoby, które wybiorą poręcze ze stali nierdzewnej docenią również ich błyskawiczne mycie bez potrzeby użycia profesjonalnych środków i łatwość ich pielęgnacji. Odporność na korozję sprawia dodatkowo, iż z tego materiału można wykonywać eleganckie i wytrzymałe drabinki do basenów albo uchwyty do saun oraz łazienek przystosowanych do potrzeb osoby niepełnosprawnej.