Branża budowlana Usługi

Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Kliknij tu jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracowni architektonicznej Kraków

Pracownia architektoniczna oferuje obszerne spektrum usług – pomaga realizować marzenia osób, które pragną zamieszkać w praktycznym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji czy firm. Architekt może opracować całościowy projekt obiektu, a następnie czynnie pilnować rozwój robót, zaplanować odnowę domu albo zaproponować aranżację już egzystujących mieszkań, a także zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci doświadczone biuro architektoniczne?

Szukasz oryginalnych, nowatorskich projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się na tle wielu budynków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a w tym samym czasie nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany uwzględniające aktualne trendy w projektowaniu przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy domków jednorodzinnych. Wykonane realizacje obejmują między innymi żłobki, mieszkania pod wynajem, obiekty rekreacyjne czy biura. Konfiguracja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego budynku, jak również osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może także przygotować plan praktycznych i obszernych garderób, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]