Usługi

Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Dowiedz się, jak zamówić catering biurowy.

Szkolenie, negocjacje biznesowe lub sympozjum – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo zapewne w końcu stanie przed potrzebą organizacji eventu tego typu. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które na ogół nie wchodzą w zakres czynności realizowanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie przekąsek oraz napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli organizowane wydarzenie przyciągnie spore tłumy, warto skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Catering biurowy – zagwarantuj zaproszonym na kurs przekąski oraz napoje

Konferencje oraz warsztaty biznesowe to eventy trwające zwykle po 7-8 godzin, w szeregu przypadków także przez 2-3 dni. Ich partycypanci dostają ścisły program wykładów, między którymi zaplanowane są najczęściej dwie-trzy półgodzinne przerwy, w czasie których nie da się spożyć sycącego obiadu w okolicznej jadłodajni. Stąd konieczne jest zapewnienie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą szybko zjeść w ciągu przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść na salę, w której trwa wykład. Firmy oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o zabrudzenie dłoni czy odzieży. W ramach usługi cateringu firmowego użyczane są też urządzenia do przyrządzania ciepłych napojów.

Czy opłaca się wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj potrzebna, pozwala wszak uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach wytężonego skupienia. Dodatkowo jest to również sposobność nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w mniejszej grupie przedmiotów omawianych na kursie. Automat z kawą i słodkimi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych firm, w żadnym razie nie zastąpi profesjonalnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci ważnych sympozjów czy płatnych kursów nie powinni przecież pić z tekturowych kubków, gryząc zakupione po drodze w na stacji benzynowej lub przyniesione z domu sandwicze. Wynajęcie usługi cateringu biurowego podniesie więc wagę szkolenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się też o wygodę gości.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]