okna serwis Warszawa, serwis okien PCV
Usługi

Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle oddziałują również czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczony zespół serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba też o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]