Usługi

Finger food catering – przekąski idealne na imprezy

Dowiedz się więcej o cateringu z przekąskami - skieruj się tu.

Przygotowanie nawet dużej imprezy nie jest kłopotem, gdy posiadamy wystarczająco wolnego czasu na kupowanie koniecznych produktów, a także następnie własnoręczne preparacja z nich pysznych przekąsek dla zaproszonych uczestników uroczystości. Co prawda nie każdy ma taką możliwość, lecz nie znaczy to też, iż trzeba porzucić pomysł celebracji istotnego wydarzenia. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – pozwól gościom prowadzić swobodną pogawędkę

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to usługa kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, jednak zamawiają ją dość często również rozmaite stowarzyszenia i osoby prywatne planujące eleganckie spotkania. Polega ona na dostarczenie na imprezę dań typu finger food, a więc niedużych przekąsek, które można zjeść stojąc i bez konieczności użycia sztućców. Przy idealnym cateringu finger food nie ma potrzeby używać talerza – to danie na “jeden kęs”. Finger food to na ogół roladki, tartoletki owocowe oraz warzywne czy też kanapki. Ten model cateringu znakomicie sprawdza się na eventach, gdzie zależy nam na bliskim kontakcie zaproszonych gości. Pozwala on na uczestniczenie w długich rozmowach, przy czym nie redukuje interakcji tylko do osób siedzących przy jednym stoliku.

Catering kanapkowy – tańszy niż wyszukane kolacje

Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą atuty, jakie niesie zlecenie organizacji cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu. Po pierwsze, w ten sposób rozwiązuje się problem związany z rozstawieniem stolików i stresu z usadzaniem gości imprezy. Potrawy oraz schłodzone i ciepłe napoje leżą na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy mają na to ochotę. Ułatwia to organizację wydarzeń zwłaszcza w małych pomieszczeniach, w których rozstawienie właściwej liczby stołów byłoby niełatwe. Finger food catering automatycznie powoduje również, że bankiet ma mniej oficjalny, bardziej wyluzowany klimat. Wypada uwydatnić, iż menu z poręcznych przekąsek jest z reguły tańsze niż wyszukane obiady, a zarazem daje więcej możliwości dobrania ich do gustów żywieniowych uczestników uroczystości. Co istotne, catering finger food nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to często bywało poważną przeszkodą przy planowaniu imprez w siedzibach firm.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]