Logistyka i transport Usługi

Kraków Airport Taxi – na czym polega na usługa?

Na uczęszczanych lotniskach znalezienie transportu potrafi stać się dużym wyzwaniem. O ile zwiedzający czy tutejsi z danego miasta niewątpliwie się z tym uporają, to przedsiębiorcy będą mieć poważne problemy – ich wizyta w danym miejscu jest często bowiem organizowana z dużą starannością. Warto więc wcześniej pomyśleć o przewozie po mieście. Przedsiębiorstwa oferujące tego rodzaju usługi działają we wszystkich miastach z dużymi portami lotniczymi – między innymi w Warszawie, Katowicach czy w Krakowie. Należy przy tym dodać, że te firmy odznaczają się nie tylko opcją zarezerwowania transportu na określoną godzinę – posiadają oprócz tego wiele innych plusów. Dlaczego zatem warto postawić na taksówkę Kraków Airport Taxi?

Luksusowe Kraków Airport Taxi

Atutem usługi Kraków Airport Taxi okazuje się również wygoda aut – firma ją proponująca wykorzystuje jedne a najlepszych modeli Mercedesa i innych uznanych marek aut. Nie bez znaczenia jest też fakt, że wybierając tę opcję transportu nie musimy dzielić miejsca z innymi pasażerami – samochód podstawiony jest wyłącznie dla nas i partnera biznesowego. Dobrze nadmienić również o tym, że pasażerowie Kraków Airport Taxi mogą podróżować nie tylko po stolicy Małopolski – możliwe będzie wszak zarezerwowanie trasy do innych miejscowości w regionie lub poza nim.

Ile kosztuje Kraków Airport Taxi?

Podróże do popularnych Business Parków i siedzib koncernów, rozmieszczonych na terenie stolicy Małopolski, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić więcej niż 100 złotych. Na nieco większe opłaty powinniśmy być gotowi, jeśli zamierzamy zarezerwować podróż do innego miasta leżącego w regionie. Na przykład, kurs do Wieliczki do koszt od 80 do 120 PLN – w zależności od tego, ile osób będzie przewożonych jednocześnie takim kursem. Natomiast na biznesowy kurs luksusowym samochodem do Oświęcimia lub Katowic wydamy około 300 zł. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zapewnia wygodne warunki na czas delegacji, które usatysfakcjonują każdego.