Dbanie o zdrowie Usługi

Leczenie dożylne witaminą C – wypróbuj przy ciężkich schorzeniach

Witamina C to niesamowicie cenny mikroelement, który zwalcza choroby i wspiera układ immunologiczny. Zalecany jest zwłaszcza w sezonie zwiększonej zachorowalności na grypę. Od kilkudziesięciu lat witaminę C używa się w inny sposób – przy bardzo poważnych chorobach. Sprawdźmy więc jak działają dożylne wlewy witaminy C i kiedy się je stosuje.

Wlewy witaminy C – alternatywna terapia

Witamina C jest składnikiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Samodzielnie nie potrafimy jej wyprodukować, dlatego musimy uzupełniać ją w formie tabletek lub naturalnej (np. z warzyw). Współczesna medycyna od lat sprawdza wpływ witaminy C na usuwanie niebezpiecznych chorób – chorób pokleszczowych, niewydolności układu krążenia oraz mnóstwa innych. Nauka bada szczególnie działanie witaminy C na niszczenie komórek kancerogennych – niektóre eksperymenty starają się udowodnić, że zastosowanie wlewów witaminy C może zapewnić o wiele lepsze wyniki leczenia. Dożylne wlewy witaminy C polegają na dostarczaniu dużych dawek tego związku do ustroju. Wlewy rozpoczynają się od 10000 mg, jest to więc niezwykle duże stężenie, które pomoże pokonać wiele poważnych chorób.

Wlewy witaminy C – kiedy zobaczę rezultaty

Sposób podawania witaminy C, czyli podanie dożylne, niweluje niebezpieczeństwo powstania efektów ubocznych, które mogłyby wystąpić w przypadku zwykłych terapii (np. suplementów). Efekty mogą być zdumiewające – miażdżyca cofnie się, a układ immunologiczny zostanie wzmocniony. To lekarz decyduje o kierunku terapii i ustala stężenie, ale żeby dostrzec ostateczne rezultaty, terapia musi trwać około miesiąca.