Usługi

Organizacja przyjęcia nie musi być trudna – zamów usługę cateringu

Uzyskaj więcej informacji o ofercie firm cateringowych w Krakowie na lastrada.pl.

Kiedy organizujesz ważny event biznesowy lub prywatny, na który spraszasz ogromną liczbę gości, na ogół nie będziesz w stanie samodzielnie zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując szybkie przekąski i soki w supermarkecie – ważne wydarzenia zwykle wymagają uroczystej oprawy również w sferze posiłków. Zatem nie wypada położyć na stolikach osób zaproszonych najzwyklejszych ciasteczek i wody mineralnej. W takich wypadkach idealnym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Catering świąteczny i okolicznościowy – oferta usług profesjonalnych catererów

Profesjonalne firmy oferujące usługi cateringu z reguły świadczą kilka jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji urodzin, chrzcin lub wesel. Oferty te są szczegółowo dopasowane do potrzeb poszczególnych eventów, dlatego zazwyczaj różnią się m.in kosztem i typem posiłków oferowanych w danej usłudze. Decydując się na zamówienie usługi cateringowej warto pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie wyszczególnić swoje oczekiwania, a zarazem być też otwartym na jego sugestie. Wszak dla caterera organizacja imprez przeróżnego typu to chleb powszedni, więc doświadczenie nabyte w tej branży sprawia, że może on podsunąć rozwiązania, które usatysfakcjonują wszystkich gości.

Dlaczego warto skorzystać z cateringu?

Przyrządzanie poczęstunku już dla małej grupy gości bywa olbrzymim problemem, przede wszystkim wtedy, jeśli musimy wykonać to samemu. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na organizację innych ważnych aspektów imprezy. Jest to też możliwość poczęstowania zaproszonych pysznymi potrawami przygotowanymi przez najlepszych szefów kuchni. Wypada jednocześnie zaakcentować, że ważną cechą dań przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale także ich wygląd. Poza tym firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają również swój zespół doświadczonych kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]