Usługi

Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie catering weselny.

Imprezy okolicznościowe, będące na ogół ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, chrzty lub komunie, od lat przestały być organizowane w domu jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Obecnie są to przyjęcia, na które sprasza się często nawet i stu gości. Zrozumiałe jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę zaplanować jadłospisu, a później naszykować i podać dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa planowane jest na parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też można zauważyć wysoki popyt na catering weselny.

Catering weselny – smaczny obiad, który zachwyci gości

Organizacja imprezy weselnej to ogromny stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na przygotowanie zaproszeń, wybór ozdób sali, układanie listy gości i szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność zagwarantowania odpowiedniej ilości zakąsek oraz trunków serwowanych podczas imprezy, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zbierze ich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na imprezie weselnej musi mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni bowiem oczekują tego, by stoły były prawidłowo nakryte i pięknie przystrojone, dania były smaczne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, jak również by kelnerzy profesjonalnie podawała biesiadnikom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe zatrudniające zawodowych szefów kuchni, managerów oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno w plenerze, jak i tych organizowanych w salach.

Catering weselny – menu dopasowane do konwencji przyjęcia

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się swoimi zasadami, nie tylko w kwestii zabaw dla gości, ale też i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe na ogół posiadają ułożony uprzednio spis sugerowanych dań głównych, przekąsek i trunków odpowiadających charakterowi wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy bądź zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający ma zatem możliwość sam skomponować kartę dań z sugerowanych dań. Trzeba jednakże podkreślić, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe pomysły i częstokroć na życzenie zamawiającego decydują się na przygotowanie unikalnych zestawów potraw.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]