Logistyka i transport Usługi

Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

Parking Balice - sprawdź unikalną ofertę

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dostać się na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, ale to generuje pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Twój samochód pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a później o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, , a zaparkowane samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]