Usługi

Planujesz imprezę na „osiemnastkę”? Wynajmij salę na 18 urodziny

Na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/ odnajdziesz aktualną ofertę sali na urodziny w Krakowie.

Nierzadko z okazji imienin, urodzin czy niektórych rocznic nie organizujemy spotkań z krewnymi i znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Lecz zdarzają się takie ważne życiowe momenty, których huczne obchodzenie jest niejako obligatoryjne, a pierwszym z nich jest zdecydowanie pełnoletność, czyli “osiemnastka”.

Znaleźć lokal na osiemnaste urodziny czy wyprawić imprezę w mieszkaniu?

Wraz z nadejściem pełnoletności dużo się zmienia w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa pić i kupować napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach, może założyć biznes czy ubiegać się o stanowiska urzędnicze. Jednak kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych zagadnieniach – dla młodzieży najważniejsza jest sposobność urządzenia pamiętnej imprezy z kolegami. Alternatywą bywa w zasadzie kolejna „domówka”, ale czy taka zabawa będzie się szczególnie wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie. Zatem lepszym rozwiązaniem jest zamówienie lokalu na osiemnastkę. Często paru znajomych postanawia urządzić razem przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia dość pojemnego lokalu, ale przy tym pozwala na obniżenie jednostkowych wydatków. Szukając miejsca na imprezę urodzinową skup się na lokalach oferujących pojemną salę taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na lokalach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która zapewni smaczne przekąski imprezowe. Pragniesz się bawić pod gołym niebem? Znajdź salę urodzinową z opcją skorzystania z ogrodu – latem można rozłożyć w nim przestronny namiot i urządzić spotkanie z grillem.

O co jeszcze musisz zadbać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Wszyscy wiedzą, że impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli nie unikają napojów alkoholowych. Należy z tej przyczyny obligatoryjnie zadbać o to, żeby niepełnoletni, a przecież może ich nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Właściwy wystrój sali też jest nadzwyczaj ważny, by goście kompletnie oddali się duchowi imprezy. Należy zatem zdecydować się na salę na urodziny, która zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni zgodnie z wytycznych solenizanta, jak również dobrze rozlokuje stoliki z napojami oraz posiłkami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej rewelacyjnie sprawdzi się menu koktajlowe, składające się z drobnych przekąskach “na raz”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostosuje przekąski zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do budżetu i zasobności portfela klienta.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]