Logistyka i transport Usługi

Planujesz wyjazd firmowy? Rozważ wynajem busa z kierowcą

Organizacja wycieczek grup liczących około 20 osób nierzadko okazuje się kłopotliwym zadaniem. Źródłem większości problemów jest zamówienie transportu. Komunikacja publiczna posiada wiele wad, z których najważniejszy jest brak komfortu podróży. Aby tego uniknąć, należy wybrać wynajem busa z kierowcą. Tym sposobem nie tylko zapewnimy pasażerom wygodną podróż, ale także bez przystanków i innych przeszkód dotrzemy w dowolne miejsce – nawet do położonej na odludziu atrakcji czy hotelu, do których nie dojeżdżają bezpośrednio inne środki transportu.

Wynajem busów z kierowcą – na firmowe i rodzinne wyjazdy

Wynajem busów z kierowcą to oferta kierowana zarówno do firm czy instytucji, jak i klientów prywatnych. Tym ostatnim pomoże w organizacji różnego typu imprez rodzinnych odbywających się w hotelach lub ośrodkach wypoczynkowych – dzięki niej wszyscy goście wygodnie i szybko dotrą na miejsce. Dla przedsiębiorstw i instytucji jest zaś sposobem na zapewnienie transferu uczestnikom szkoleń czy konferencji. Poza tym usługa jest też adresowana do biur turystycznych, które z pewnością docenią sporą ilość miast i miasteczek, w które mogą dotrzeć decydując się na wynajem busów – Małopolskę i inne malownicze regiony można zwiedzić w ten sposób bardzo dokładnie.

Dlaczego warto wynająć bus 20-osobowy?

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest komfort. Bus 20-osobowy to najbardziej wygodny ze sposobów na wyjazd większej grupy. Pasażerowie mogą skorzystać z między innymi zimnych napojów, osobistego oświetlenia i klimatyzacji oraz koców podróżnych. Nawet bardzo długa podróż okaże się przyjemna dzięki wygodnym, rozkładanym fotelom ze stolikiem, sporej ilości miejsca na nogi i systemowi audiowizualnemu.