Usługi

Profesjonalna opieka nad grobem

Na http://www.pong-malopolska.pl zlecisz opiekę nad grobami Kraków

Wygląd grobów zmarłych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zająć – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Największe trudności stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na taką pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, czyli montaż ławeczek albo doradztwo przy załatwieniu administracyjnych formalności oraz poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Stawki, jakie należy opłacić osobom opiekującym się grobami naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od zakresu usług – gdy decydujemy się na jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Gdy natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało grób co trzydzieści dni, musimy liczyć się z kosztem nawet czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Należy też dodać, że koszty uzależnione są także od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]