projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków, projekty wnętrz Kraków
Branża budowlana Usługi

Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Warto zatem zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół niezbędny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]