sala na przyjęcie
Usługi

Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Gdy ktoś mówi o przygotowaniu dużej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub z weselem. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przybywa dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to również „osiemnastki”, komunie święte oraz chrzty. Kiedy spis zaproszonych gości jest bardzo długi, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest zabukowanie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zagwarantuj uczestnikom imprezy odpowiednie warunki

Każdy typ przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. urodziny lub osiemnastka, w której będą brać udział przede wszystkim dorośli, uczestnikom należy zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z kolei przyjęcia, w których dużą grupę gości mogą stanowić kilkulatki, m.in. chrzty lub komunie, poleca się wyprawić w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się zbyt szybko przyjęciem i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Potrawy podawane zaproszonym również powinny być dostosowane do okazji. Organizując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z pomocy firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o smakowite menu, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 130 gości!

Znalezienie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, jest całkiem proste, lecz niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w iście królewskim stylu urządzane są w nim chrzciny, komunie i – naturalnie – wesela, które każdy z uczestników zapamięta na lata. W Pałacu można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których bez trudu można pomieścić nawet do stu trzydziestu osób. A gdy impreza zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się nawet ponad trzystu gości. Co ważne, obsługująca to miejsce firma cateringowa świadczy kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozłożenia oraz dekoracji stołów, poprzez przygotowania menu, aż po doświadczoną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]