Usługi

Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą wesela w Krakowie i okolicach? Nie czekaj! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni młodej pary i zaproszeni goście będę mówić przez kilka miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli nowożeńcy zechcą zorganizować przyjęcie dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie najlepszej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten niepowtarzalny wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – sprawdź jego pojemność oraz dystans od kościoła

Poszukując sali na wesele narzeczeni powinna uwzględnić kilka dość ważnych czynników. Przede wszystkim musi znać liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, by mieć pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna i czy droga do niej będzie bezproblemowa. Jeśli na ślub poproszeni są bliscy i przyjaciele z odległych krańców Polski, powinno się szukać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata baza hotelowa. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, czyli dekoracja sali, wybranie menu i znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

A może zabawa weselna w pałacu?

Młode pary z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolic, mogą wyprawić zabawę weselną w bardzo malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne urządza się od wielu dekad, a każde z nich ma królewską oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia zdolne podjąć ok. 130 osób. Wesele można zorganizować również w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku weselnego z kościoła do sali weselnej nie będzie zwykle trwać dłużej aniżeli jakieś pół godziny.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]