Logistyka i transport Usługi

Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

W tym miejscu zdobędziesz więcej szczegółów o ofercie parkingu przy lotnisku Kraków.

Komfort, szybkość oraz możliwość dotarcia także w bardzo odległe miejsca świata – to najważniejsze zalety lotów samolotem, które spowodowały, iż tego typu transport zdobył niebywałą popularność. Wyjazd, którego elementem jest lot, wiąże się jednak z pewnymi niedogodnościami, z których największą jest bezsprzecznie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne zagadnienia łączące się z przyjazdem do portu lotniczego własnym autem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – podróżuj bez trosk, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu przygotować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, toteż w czasie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, dzięki czemu nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest niesłychanie ważne w czasie silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja pomocy załogi

Jeśli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy liczyć także na spore udogodnienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Poza tym podróżni mogą uzyskać pomoc obsługi parkingu w wielu przypadkach, jak np. ubytek powietrza w oponach albo rozładowany akumulator.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]